úterý 11. října 2016

My Picks/Tips #14Triko s nápisem: obyčejné šedé triko, ale s (pro mě) pravdivým sloganem. Poslední dobou jsem si celkem oblíbila trička s nápisy. Musí být, ale něčím vtipný a musím se s ním nějakým způsobem ztotožňovat.

Jednoduchá halenka: krásná čistá jednobarevná blůzka se dá kombinovat téměř s čímkoliv. Mě zaujala barva na obrázku, ale mají ji dostupnou i v tmavě a světle modré, bílé.

Tylová sukně: snad skoro každá tylová sukně,co vidím se mi líbí a pořád si ne a ne žádnou pořídit. Má to jen jeden důvod, já sukně moc nenosím/nemusím. Takhle švestková se mi líbí, jak barvou, tak délkou.

Žlutý kabát: veselý žlutý kabátek s kapucí a velkými kapsami. Otázkou je, zda bude vypadat stejně jako na fotkách, trochu se bojím, že ne. Jinak bych do něj šla i cena je fajnová. Vzhledem k tomu, že nosím většinou černou barvu, bylo by to skvělé oživení outfitu.

Pruhovaný deštník: rozhodně se hodí v současném počasí (já třeba žádný nemám) a tenhle je rozkošný, ještě k tomu ta růžová na rukojeti a okraji.:)11 komentářů:

 1. Great picks, I love the shirt!

  Don't forget to join the Fashion Frenzy Linkup this Wednesday! We'll be choosing our favorite looks to feature on our blog next week!

  Annessa
  www.seekingsunshine.com

  OdpovědětSmazat
 2. Great selection, the T-shirt is so cool!


  OdpovědětSmazat
 3. Great picks!!
  www.amemoryofus.com

  OdpovědětSmazat
 4. cute choice. I like the pullover

  OdpovědětSmazat
 5. Skvelý výber. Dokonalý žltý kabát zháňam už dlho ♥

  OdpovědětSmazat
 6. I need that yellow coat in my life!

  xo Jen
  Skirt The Rules

  OdpovědětSmazat
 7. Jů, ten deštmík je rozkošnej ♥

  OdpovědětSmazat