středa 26. dubna 2017

Favorites: March - April

TV SHOW... Bates Motel
Byla to cesta do neznáma, vůbec jsem nevěděla,co od seriálu čekat. Navíc to není ani můj typický žánr seriálu, který sleduji. Ačkoliv jsem to nečekala, Bates Motel se mi zalíbil a vřele doporučuji.
Bylo odvysíláno již 5 řad (já jsem u druhé) a seriál je perquelem k filmu Psycho od Alfreda Hitchcocka. V podstatě vypravuje,co se stalo "před filmem". A především s Normanem.INTERPRETER... Jakub Ondra
Nedávno jsem nějakou náhodou objevila českého zpěváka Jakuba Ondru o kterém jsem předtím nikdy neslyšela. Poslechla jsem si celé jeho album a byla jsem nadšená, zpěvák má velmi příjemný hlas, hudba je hravá a chytlavá a není to jedno z davu.ACCESSORY... Watch, More Issues than Vogue
Hodinky nosím jako doplněk opravdu každý den, tyto jsem si objednala na Ebay (stály asi 3 dolary) a opravdu jsem si je oblíbila. Ano, nejsou kvalitní a za chvíli je budu moci vyhodit, ale to mi nějak žíly netrhá.
Watch

RED CARPET...Kelsea Ballerini
Kelsea si na ACM Awards 2017 vybrala šaty z dílny Monique Lhuiller, kterou já mám moc ráda. Moje oblíbené modely od ní si můžete prohlédnout tady.
Šaty jsou veselé, jarní, hravé a Kelsea velmi padnou.

Dress

3 komentáře: