pátek 23. března 2018

Favorites: Winter

SONG... Tell Me You Love Me, Demi Lovato
Za zimu jsem si samozřejmě oblíbila více než jednu písničku, ale když bych měla vybrat pouze jednu, bude to Demi Lovato a její Tell Me You Love Me. Krásná melodie, krásný text k tomu krásný klip s krásným Jesse Williams :)


MOVIE... Molly's Game 
Režijní debut úspěšného scénáristy Aarona Sorkina vypráví příběh Molly Bloomové, bývalé nadějné lyžařky, která se po neúspěšném ukončení své lyžařské kariéry, vypracovala až k pořádání pokerových her. Hlavní roli si zahrála Jessica Chastain. Musím přiznat, že úplně nemám ráda filmy delší než dvě hodinu, ale Velká hra měla spád a vůbec mi nepřišlo, že film má 140 minut.
Vřele doporučuji.


EVENT... Koncert The Chainsmokers
Koncert proběhl v Tipsport Areně v Praze a předskokanem byla Sigma. Koncert byl naprosto boží, hlavně, co se týká projekce viz fotky.


FOOD... Pad Thai
Poslední dobou jsem přišla hodně na chuť thajské a vietnamské kuchyni. Nudle Pad Thai jsou naprostou sázkou na jistotu a řekla bych, že si na nich musí pochutnat snad každý. :) Rýžové nudle, zelenina, oříšky a bylinky, doplněno masem dle výběru - to je Pad Thai.
zdroj

7 komentářů:

 1. Ten koncert musel být úžasný! Jinak písničku Tell Me You Love Me mám taky strašně ráda:D.
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
 2. Thanks for sharing this recap with us, girlie, your food looks absolutely delish! I hope you're having a great start to your week so far!

  XO,

  Jalisa
  THE STYLE CONTOUR

  OdpovědětVymazat
 3. Oh my, koncert musel být tak úžasný ☀️

  OdpovědětVymazat
 4. Tak ten koncert musel byť úžasný! Vyzerá to neskutočne dobre :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovědětVymazat
 5. I love that Demi Lovato song- she's an amazing artist!

  -Ashley
  Le Stylo Rouge

  OdpovědětVymazat
 6. Amazing! Thanks for sharing with us! :)
  Have a nice week!


  www.luciagallegoblog.com

  OdpovědětVymazat
 7. Molly´s game je opravdu zajímavý film, hodně mě zaujal. Písnička od Demi je fajn, ale mám raději jiné. :) a koncert musel být super.

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat