neděle 23. června 2019

Makeup Brands: B – Benefit

B – Benefit

Značku uvedly na trh v roce 1976 v San Franciscu dvojčata Jean a Jane Fordovi.
Heslem značky je "Humor je tou nejlepší kosmetikou." To vidíme jen z pohledu na obaly přípravků, které jsou vtipné a originální. Benefit je specialista především na perfektní obočí.

Vyzkoušela jsem jen tři výrobky od této značky. Byl to jejich asi nejznámější produkt,  na obočí, Gimme Brow a bronzer Hoola, ani jeden jsem nevlastnila. Třetím přípravkem je tekutý tónovač na rty a tváře Bene Tint, který jediný byste našli u mě doma.

Dole najdete přípravky, které bych ještě chtěla vyzkoušet či si koupit.

Ka-Brow!
Krémový gel na obočí mě hodně zaujal, gel jsem na obočí ještě nevyzkoušela, tento by měl vydržet až 24 hodin. Gel je dostupný v šesti odstínech a jeho součástí je i štěteček.
Benefit

Browvo!
Vyživující báze na obočí od Benefitu by vám měla zajistit hustší a hedvábnější obočí k tomu přispívá keratin a sojové bílkoviny, které jsou obsaženy v přípravku. Báze se zajisté dá použít i pod líčení k prodloužení výdrže ostatních produktů na obočí.
Benefit

Dandelion Twinkle
Tělový růžový pudrový rozjasňovač lze použít samostatně nebo přes pudr a tvářenku. Výsledkem technologie zapékání pudru je lehká, světlo odrážející textura.
Benefit

Cheekleaders Pink Squad
Tak takhle paletka opravdu upoutala mou pozornost, jedná se o limitovanou edici a stojí kolem 1600 korun. Paletka obsahuje zlatavě růžový rozjasňovač Tickle, bronzující pudr Dallas, rozjasňující pudr Dandelion, růžová tvářenka Galifornia, matný bronzující pudr Hoola a štětec.
Benefit

9 komentářů:

 1. Ja od tejto značky nemám ešte nič a už ma to štve lebo z každej strany ju každý chváli a tak a ja nič :(


  HOME DECOR || MOJA PRACOVŇA SNOV

  OdpovědětVymazat
 2. Thanks for sharing these products!

  -Ashley
  Le Stylo Rouge

  OdpovědětVymazat
 3. I love the products from benefit!

  lots of love,Miri
  www.meetmiri.com

  OdpovědětVymazat
 4. Tak v tomhle já se vůbec nevyznám. :D

  OdpovědětVymazat
 5. Tohle jde zcela mimo mě, Benefit je sice velmi dobrá kosmetika dle toho co o této značce slýchám, ale pro mě je to dost velká investice a navíc já jsem spíš přes hadry :D

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat