úterý 11. října 2016

My Picks/Tips #14Triko s nápisem: obyčejné šedé triko, ale s (pro mě) pravdivým sloganem. Poslední dobou jsem si celkem oblíbila trička s nápisy. Musí být, ale něčím vtipný a musím se s ním nějakým způsobem ztotožňovat.

Jednoduchá halenka: krásná čistá jednobarevná blůzka se dá kombinovat téměř s čímkoliv. Mě zaujala barva na obrázku, ale mají ji dostupnou i v tmavě a světle modré, bílé.

Tylová sukně: snad skoro každá tylová sukně,co vidím se mi líbí a pořád si ne a ne žádnou pořídit. Má to jen jeden důvod, já sukně moc nenosím/nemusím. Takhle švestková se mi líbí, jak barvou, tak délkou.

Žlutý kabát: veselý žlutý kabátek s kapucí a velkými kapsami. Otázkou je, zda bude vypadat stejně jako na fotkách, trochu se bojím, že ne. Jinak bych do něj šla i cena je fajnová. Vzhledem k tomu, že nosím většinou černou barvu, bylo by to skvělé oživení outfitu.

Pruhovaný deštník: rozhodně se hodí v současném počasí (já třeba žádný nemám) a tenhle je rozkošný, ještě k tomu ta růžová na rukojeti a okraji.:)11 komentářů: