čtvrtek 3. října 2019

Reading Journal #3


Možná jednou/ Maybe Someday
Autor: Colleen Hoover
2017, Yoli

Nádherná knížka se skvělým příběhem, čtení jsem si opravdu užila a všechny postavy zamilovala.
Kdo má rád romantické příběhy, tak tenhle opravdu doporučuji, ani mi to nepřišlo prvoplánové nebo jako něco,co už jsme stokrát četli. Od autorky si určitě přečtu další knížku.
Hodnocení: 4,5/5
Možná jednou

Za zavřenými dveřmi/ Behind closed doors
Autor: B. A. Paris
2017, Motto

Vynikající psychothriller, opravdu mě mrazilo, to se mi stalo snad poprvé u knížky. Přečetla jsem knížku během pár dní a to opravdu nejsem žádná rychločtenářka.

"Dokonalé manželství, nebo dokonalá lež? Páry, jako jsou Jack a Grace, musíte obdivovat, ať chcete nebo ne. On dobře vypadá a umí vydělat peníze, ona je elegantní a šarmantní. Skoro je vám líto, že se s ní nemůžete spřátelit a poznat ji o trochu víc. Oni dva jsou totiž pořád spolu. Taková láska! Pak si uvědomíte, že Grace nikdy nezvedne telefon, že nepřijímá žádná pozvání, pokud není pozván i její manžel. A jejich ložnice má zamřížované okno!"
Hodnocení: 5/5

Za zavřenými dveřmi

Poslední aristokratka
Autor: Evžen Boček
2012, Druhé město

Hrabě Kostka pochází ze šlechtického rodu, ale již léta žije v New Yorku s americkou manželkou a dcerou. Po pádu komunistického režimu se, ale všichni přestěhují zpět do Čech, aby hrabě převzal rodové sídlo. Se sídlem "získává" kuchařku, hypochondrického zahradníka a mrzutého kastelána.
Kniha plná humorných situací, má za cíl pobavit.
Hodnocení: 3/5

Dokonalý pár/ Matched
Autor: Ally Condie
2012, Ikar

První díl z trilogie, jedná se o dystopii, funkcionáři rozhodují o všech aspektech života včetně toho koho budete milovat a mít s ním rodinu. Mladá Cassie vždy věřila rozhodnutí Společnosti, když ji vyberou za vhodného partnera jejího nejlepšího kamaráda je nadšena. Ale najednou se objeví někdo jiný, zakázaný, který Cassie vyvolá nové pocity. Rozhoduje Společnost vždy v našem zájmu a vždy správně?! Tyto otázky si začne Cassie pokládat.
Hodnocení: 3/5
Dokonalý pár

6 komentářů:

 1. Ta kniha za zavřenými dveřmi mě oslovila, děj zní dost dobře, že by mě to mohlo i bavit. :)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
 2. Páni, všechny knihy mě zaujaly, díky za tip!

  OdpovědětVymazat
 3. Četla jsem Za zavřenými dveřmi a bylo dost super. Možná jednou bych si jednou ráda přečetla. :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já Za zavřenými dveřmi úplně hltala a do toho mě mrazilo.

   Vymazat